Hakkımızda

İrem Davetiye Kimdir?

İrem Davetiye 2008 yılından beri hem mağazadan hem de internetten online satış yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktadır.

 

Neler Yapıyoruz?

İrem Davetiye düğün , nişan, nikah merasimleri için davetiye kataloğu sunmaktadır. Ayrıca nikah şekeri ve sünnet davetiyeleri satışımız da mevcuttur.

 

İrem Davetiye Güvenilir Mi?

Yıllardır müşteri memnuniyeti ile siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmak temel hedefimizdir. Sitemizden sipariş verip telefonda onay alıp vermiş olduğunuz bilgilere göre davetiyenizin tasarımını yapıyoruz. Sizden de son halini tarafınıza gönderip onaylandıktan sonra baskıya veriyoruz. Bütün bunları tamamen güvenli bir şekilde tarafımıza havale yaparak ürünü size kargoluyoruz. Kargo bilgilerini de en kısa süre de tarafınıza aktarıyoruz. Ayrıca Bağcılar'da bulunan mağazamızdan da davetiyelerinizi alabilirsiniz.

 

 

×
×
×
×

Ücretsiz Kargo

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

250 TL ve üzeri alışverişleriniz de kargo ücreti almıyoruz. 250 TL'nin altında kalan alışverişlerde kargo ücreti Türkiye'nin heryerine sadece 8 TL.

Telefonda Sipariş

×

Telefonda Sipariş

0212 657 07 60

Davetiye hakkında daha detaylı bilgi almak ve telefon üzerinden sipariş vermek için hemen arayın. Haftaiçi ve haftasonu 09.00 - 21.00 saatleri arasında müşteri temsilcilerimiz sizi dinleyecektir.

Baskı Ücreti Bizden

×

Baskı Ücreti Bizden

250 TL ve Üzerinde Geçerli

250 TL ve üzeri alışverişleriniz de baskı ücreti bizden hediyedir. Sepet tutarı 250 TL ve üzeri alışverişleriniz de ödeme aşamasında toplam tutardan düşülecektir. 250 TL'nin altında kalan katalog ürünlerinde baskı ücreti davetiye tutarına eklenir.

×